System Wsparcia Szkolenia Bojowego Śnieżnik na Kongresie Bezpieczna Polska

18. 10. 22

 

W dniach 11-12 października 2018 roku w Szczecinie odbył się Kongres Bezpieczna Polska. Podczas tego wydarzenia firma Autocomp Management prezentowała System Wsparcia Szkolenia Bojowego Śnieżnik.

Kongres Bezpieczna Polska objęty był patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, Sejmową Komisją Obrony Narodowej i Zachodniopomorskim Urzędem Wojewódzkim.

Relacja z wydarzenia w mediach:

TVP Szczecin: Rozpoczął się kongres Polska Bezpieczna

TVP Szczecin: Kongres "Polska Bezpieczna". O wyzwaniach czekających polskie wojsko

Radio Szczecin: Kongres Polska Bezpieczna w Szczecinie. Ważne tematy dla obronności kraju

Defence24.pl: Bezzałogowce wylądowały w Szczecinie

Kurier Szczeciński: W Szczecinie trwa Kongres Bezpieczna Polska

Kuratorium Oświaty w Szczecinie: Kongres Polska Bezpieczna 11 – 12.10. 2018 Szczecin

Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie: Kongres pn. „Bezpieczna Polska” oraz nagroda Nobilis Media dla Zachodniopomorskiej Straży Pożarnej

nobilismedia.pl: Zakończył się Kongres Polska Bezpieczna

Zdjęcia: Nobilismedia.pl

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 27 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.