24. 04. 26

W dniach 23 - 25 kwietnia 2024 r. w Kielcach Autocomp Management wraz z WITU uczestniczyli w Międzynarodowych Targach Policji i Bezpieczeństwa Publicznego "POLSECURE 2024". Miło nam poinformować, że prezentowany na naszym stoisku system szkolno-treningowy POJEDYNEK zdobył wyróżnienie specjalne!

Czytaj więcej
24. 04. 24

W dniach 23 - 25 kwietnia 2024 r. w Kielcach Autocomp Management wraz z WITU uczestniczą w  Międzynarodowych Targach Policji i Bezpieczeństwa Publicznego "POLSECURE 2024".

Czytaj więcej
24. 03. 07

Zapraszamy do pracy w Autocomp Management!. Miesiąc marzec rozpoczęliśmy uruchamiając kolejne, nowe rekrutacje. Obecnie poszukujemy specjalistów do obsadzenia 11 różnych stanowisk. Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w naszej firmie.

Czytaj więcej
24. 01. 24

W dniu 11 stycznia 2024 roku Spółki Motion Systems i Autocomp Management podpisały umowę o współpracy. Umowa dotyczy wspólnej realizacji projektów, zarówno komercyjnych jak i badawczo-rozwojowych, obejmujących swoim zakresem systemy symulatorów kabinowych na platformach ruchu...

Czytaj więcej
23. 09. 29

W dniu 17.09.2023 na Pasie Ćwiczeń Taktycznych „WIERZBINY" Ośrodka Szkolenia Poligonowego Wojsk Lądowych Orzysz odbyło się wydarzenie „Jesienny Ogień 2023", w którym uczestniczyli przedstawiciele Autocomp Management Sp. z o.o., dostawca systemu bezprzewodowego sterowania polem tarczowym typ WSB-04/M.

Czytaj więcej
23. 09. 18

Wrzesień w Autocomp Management, oprócz realizacji projektów, to tym razem miesiąc dodatkowych wyzwań. Za nami Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach, gdzie premierę miał nasz Artyleryjski Symulator Treningowy, a nasz system szkolno-treningowy POJEDYNEK otrzymał nagrodę „Lider Bezpieczeństwa Państwa”. Nie zwalniamy tempa i drugą połowę miesiąca wystartowaliśmy z rekrutacjami  - szukamy kandydatów na stanowiska...

Czytaj więcej
23. 09. 13

Dnia 6 września w Kielcach, podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego odbyła się uroczysta Gala rozdania nagród 11. edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Lider Bezpieczeństwa Państwa – 2023”, objęta honorowym patronatem Szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego.

Czytaj więcej
23. 09. 06

Autocomp Management wraz w Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia podczas XXXI Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego prezentuje licznym gościom naszego stoiska innowacyjne rozwiązanie do szkolenia artylerzystów - Artyleryjski Symulator Treningowy (AST). System został nominowany do tegorocznej nagrody Defender.

Czytaj więcej