Dowódca 12 Brygady Zmechanizowanej w Garnizonie Stargard

21. 04. 16

Dowódca 12 Brygady Zmechanizowanej pułkownik Roman Łytkowski odwiedził Garnizon Stargard, gdzie między innymi zaznajomił się z najnowocześniejszym w Polsce systemem szkolno - treningowym "Śnieżnik". opracowanym i rozwijanym przez Autocomp Management dla Wojska Polskiego.

Odwiedziny Dowódcy 12 BZ odbyły się w związku z planowanymi oraz realizowanymi inwestycjami i remontami, mającymi na celu poprawę warunków służby dla żołnierzy z „Białych” Koszar.

DSC 0518
fot. Karol Lepieszo

fot 001 kpt. Błażej Łukaszewski
fot. kpt. Błażej Łukaszewski, 12. Szczecińska Dywizja Zmechanizowana

fot 005 kpt. Błażej Łukaszewski
fot. kpt. Błażej Łukaszewski, 12. Szczecińska Dywizja Zmechanizowana
 

DSC 0497
Stanowisko Hibneryt. fot. Karol Lepieszo

DSC 0503
Śnieżnik II - pole walki i Trenażer wstępnego szkolenia działonowego i Dowódcy KTO Rosomak ze stanowiskiem Instruktora - wersja MKTO, fot. Karol Lepieszo


DSC 0179
Stanowisko ogniowe rakiet przeciwlotniczych bliskiego zasięgu. fot. Karol Lepieszo

 

DSC 0451
Trenażer wstępnego szkolenia działonowego i Dowódcy KTO Rosomak ze stanowiskiem Instruktora - wersja TTT i wersja biurkowa. fot. Karol Lepieszo

 

Media:
12 BZ: Nowe spojrzenie na Stargard

 

Autocomp Management Sp. z o.o. od 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.