Nasz pobyt na Ziemi jest tylko chwilą…

21. 11. 16

 Nasz pobyt na Ziemi jest tylko chwilą…A gdy nadejdzie czas, trzeba nam odejść tam gdzie tylko nasza nieśmiertelna dusza ma wstęp…. Tu pozostają tylko głucha cisza i łzy…
Dziś przyszło nam wszystkim zmierzyć się z pustką, jaką pozostawił po sobie nasz Prezes Stanisław Parczewski, 15 listopada wskazówki Jego Zegara wstrzymały swój bieg, a On sam przekroczył Granicę Czasu.
Panie Prezesie! Nie mówimy Tobie żegnaj…lecz do zobaczenia wśród gwiazd…

(17 listopad 2021) Informacja o ceremonii pogrzebowej Pana Prezesa Stanisława Parczewskiego 

Uroczyste pożegnanie Pana Prezesa Stanisława Parczewskiego odbędzie się w dniu 20 listopada 2021 r. w Kościele Rektoralnym pw. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych przy ulicy Ku Słońcu 124, w Szczecinie (mapa). O godzinie 13.00 rozpocznie się Msza święta pogrzebowa, po której nastąpi odprowadzenie Pana Prezesa Stanisława Parczewskiego na miejsce wiecznego spoczynku, na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie.

(20 listopad 2021) Podziękowania za udział w ceremonii pogrzebowej śp. Stanisława Parczewskiego

W imieniu Rodziny oraz Zarządu Autocomp Management składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim przybyłym na uroczystość pogrzebową, dla najbliższych, współpracowników, znajomych i sąsiadów śp. Stanisława Parczewskiego.

Wasze wsparcie duchowe, dobroć i udział w ostatniej drodze śp. Stanisława Parczewskiego koi choć na chwilę nasze pogrążone w smutku serca.