"POJEDYNEK" na eliminacjach Strzeleckich Mistrzostw Polski w Kielcach

22. 10. 07

Autocomp Management wraz z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia uczestniczył w wojewódzkich eliminacjach "Strzeleckich Mistrzostw Polski klas mundurowych" które odbyły się 5 października 2022 roku w Kielcach. Były to pierwsze oficjalne zawody z wykorzystaniem systemów szkolno-treningowych "POJEDYNEK".

Organizatorem zawodów był Szef Ośrodka Zamiejscowego Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji w Kielcach. Autocomp Management i Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia byli współorganizatorami eliminacji. Uroczystego otwarcia zawodów dokonał Wojewoda Świętokrzyski.

W wydarzeniu wzięło udział 25 drużyn. Do oficjalnych eliminacji przystąpiło 16 drużyn ze szkół, które realizują programy MON. Drużyny rywalizowały w 3 konkurencjach. Na systemach szkolno-treningowych "POJEDYNEK" wygenerowano scenariusze dla konkurencji i przeprowadzono zawody. Klasyfikację końcową wygrała drużyna Zespołu Szkół Mechanicznych w Kielcach w składzie: Aleksander Węglarczyk, Krystian Zaleśny i Aleksander Mazur. Zwycięzcy wezmą udział w Finale Strzeleckich Mistrzostw Polski, który odbędzie się we Wrocławiu w dniach 8 - 10 listopada br. Składamy serdeczne gratulacje Zwycięzcom i dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniu.

media:

wcrkielce.wp.mil.pl Wojewódzkie eliminacje do "Strzeleckich Mistrzostw Polski"
radiokielce.pl Uczniowie pojedynkowali się na strzelnicy
echodnia.eu: Wojewódzkie eliminacje Mistrzostw Polski w strzelaniu wirtualnym. W Targach Kielce rywalizowało 75 zawodników ze szkół mundurowych
kielce.tvp.pl: W Targach Kielce rywalizowali najlepsi strzelcy z klas wojskowych. Nie użyli żadnego… naboju

 

SMP eliimnacje w Kielcach 01

SMP eliimnacje w Kielcach 06

SMP eliimnacje w Kielcach 08

SMP eliimnacje w Kielcach 23

SMP eliimnacje w Kielcach 11

SMP eliimnacje w Kielcach 21

SMP eliimnacje w Kielcach 17

SMP eliimnacje w Kielcach 52

SMP eliimnacje w Kielcach 27

SMP eliimnacje w Kielcach 43

SMP eliimnacje w Kielcach 37

SMP eliimnacje w Kielcach 43

SMP eliimnacje w Kielcach 43

SMP eliimnacje w Kielcach 43

SMP eliimnacje w Kielcach 43

SMP eliimnacje w Kielcach 43


Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.