POJEDYNEK z nagrodą "Zrobione w Szczecinie"!

22. 12. 08

System Szkolno-terningowy "POJEDYNEK" zaprojektowany i produkowany w Szczecinie przez Autocomp Managemet i Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia został laureatem marki "Zrobione w Szczecinie".

- To niewątpliwe wyróznienie przyznane przez Miasto Szczecin dla systemu szkolno-treningowego POJEDYNEK jest przede wszystkim podkreśleniem wysokiej kultury pracy i docenieniem zaangażowania naszych pracowników. W imieniu Zarządu dziękuję wszystkim pracownikom Autocomp Management, dzięki którym system szkolno-treningowy"POJEDYNEK" ze Szczecina jest tak dobrym produktem, że z powodzeniem funkcjonuje w wielu szkołach w całej Polsce i trafia do kolejnych - powiedział Prezes Autocomp Management Krzysztof Hładyszewski.

fot. FB Prezydent Szczecina

zrobione w szczecinie laureaci

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.