Miesięcznik Raport WTO o systemie szkolno-treningowym POJEDYNEK

23. 08. 31

Dnia 25 lipca w Warszawie Autocomp Management z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia uczestniczył w seminarium naukowym pt. „Wykorzystanie specjalistycznych symulatorów w realizacji procesu kształcenia i szkolenia”, zorganizowanym przez Uczelnię Techniczno-Handlową i Komendę Stołeczną Policji.

Jednym z  prelegentów – ekspertów był płk rez. mgr inż.  Jerzy Jastrzębski, który w wystąpieniu przedstawił projekt „Symulator dynamicznego wykorzystania pojazdów służbowych „POLSYM”, realizowany wspólnie z WITU, na rzecz Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie, w ramach Konkursu nr 10/2019 Narodowego Centrum Badań i Rozwoju na wykonanie projektów w zakresie badań naukowych i prac rozwojowych na rzecz obronności i bezpieczeństwa państwa.

Ze strony Wojskowego Instytutu Technicznego Uzbrojenia mgr inż. mjr rez. Grzegorz Zasada zaprezentował System Szkolno-Treningowy Pojedynek (Si-C) w wersji dla służb mundurowych. Po wykładach i prezentacjach uczestnicy seminarium mogli w praktyce zapoznać się z systemem szkolno-treningowym POJEDYNEK, prezentowanym przez  P. Krzysztofa Woracha.

Autocomp Management i Wojskowy Instytut Techniczny Uzbrojenia byli partnerami wydarzenia.

Miesięcznik RAPORT WTO był obecny podczas seminarium naukowego i napisał m.in. recenzję systemu szkolno-treningowego POJEDYNEK.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem (plik do pobrania poniżej) oraz do odwiedzenia strony internetowej magazynu Przegląd WTO (www.altair.com.pl)

 

media:

Komenda Stołeczna Policji: Praktycznie o wykorzystaniu symulatorów

Uczelnia Techniczno-Handlowa:  Kształcenie na symulatorach. Relacja i zdjęcia z seminarium naukowego

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie: Seminarium naukowe dotyczące wykorzystania specjalistycznych symulatorów

 symulatory do strzelan i interwencji 1

 

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.