Autocomp Management na promocji pilotażowego programu Legii Akademickiej

17. 12. 07

Autocomp Management wraz z Systemem Wsparcia Szkolenia Bojowego ŚNIEŻNIK oraz przedstawicielami Ministerstwa Obrony Narodowej i Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zachęcali studentów do udziału w programie Legii Akademickiej.

Podczas organizowanych spotań ze studentami, Autocomp Management pozwala studentom sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie oraz wstępnie poznać system wsparcia szkolenia bojowego ŚNIEŻNIK, który w pełnej wersji używany jest przez żołnierzy Wojska Polskiego.

Dotychczas Autocomp Management wziął udział w 3 spotkaniach promujących Ligę Akademicką:
- w dniu 30 listopada 2017r. w Szczecinie, na Uniwersytecie Szczecińskim,
- w dniu  5 grudnia 2017r. w Poznaniu, na Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego,
- w dniu  6 grudnia 2017r. w Kielcach na Politechnice Świętokrzyskiej.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia w Poznaniu, opublikowanej przez TVP3 Poznań (od 6:33).

Więcej informacji o ŚNIEŻNIK: www.snieznik.info

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 27 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.

media:

TVP3 Poznań: Teleskop 18:30 (ŚNIEŻNIK w materiale od 6:33)

Uniwersytet Szczeciński: Legia Akademicka Mon

TVP3 Kielce: Legia Akademicka

wojsko-polskie.pl: PILOTAŻOWY PROGRAM OCHOTNICZEGO SZKOLENIA STUDENTÓW – "LEGIA AKADEMICKA”