Autocomp Management na MSPO 2018

18. 09. 07

W dniach 4 - 7 września 2018r. Autocomp Management uczestniczył w XXVI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach. Wydarzenie to objęte jest honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.

Na naszym stoisku można było zobaczyć m.in produkowane w Autocomp Management:

  • Urządzenie szkolno-treningowe przedziału bojowego i desantowego KTO Rosomak - dedykowane jest dla systemu wsparcia szkolenia bojowego i służy do szkolenia żołnierzy w zakresie opuszczania wozu bojowego oraz zajmowania stanowisk ogniowych w multimedialnych laserowych systemach symulacji pola walki.

mspo 2018 7

mspo 2018 2

 

  • Zestaw optoelektronicznych przyrządów symulacji pola walki w symulatorach systemów kierowania ogniem - służy do autonomicznego treningu załóg czołgów Leopard 2A4 na stanowisku dowódcy, działonowego, celowniczego i kierowcy. Symulatory zostały wykonane jako repliki rzeczywistych urządzeń części optycznej, mechanicznej i elektronicznej stosowanych w czołgach Leopard 2A4. Symulatory te wytwarzane są przez AUTOCOMP Management Sp. z o.o.

mspo 2018 12

mspo 2018 3

 

  • Urządzenie szkolno-treningowe dla załóg wozów bojowych - zestaw mobilny  - rodzina symulatorów przeznaczonych dla załóg czołgów Leopard 1/2 oraz wspierających je mobilnych mostów na podwoziu czołgowym. Symulatory serii TTT umożliwiają prowadzenie szkolenia z podziałem na specjalności poszczególnych członków załogi czołgu, ale również zgrywanie całej załogi oraz doskonalenie umiejętności dowódców plutonów i kompanii w zakresie organizacji i prowadzenia walki. TTT może być też zintegrowany z użytkowanym w siłach zbrojnych systemem wsparcia szkolenia bojowego Śnieżnik.

mspo 2018 10 2

 

Na naszym stoisku pokazaliśmy również:

  • Symulator przenośnego przeciwlotniczego zestawu rakietowego PPZR-GROM
  • Symulator 12.7 mm wkbw TOR,
  • Symulator 7.62 mm kbw TRG-22,
  • modele 3D symulatorów Leopard 2A4, JASKIER, TASZNIK.

 

mspo 2018 8

 mspo 2018 6

mspo 2018 1

 

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 27 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.