Wicepremier Jarosław Gowin z wizytą w Autocomp Management

18. 10. 09

Dnia 9 października 2018r. do Centrum Badawczo-Rozwojowego Autocomp Management przyjechał z wizytą Wicepremier Jarosław Gowin - Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Podczas wizyty Wicepremier Jarosław Gowin miał okazję zapoznać się z produkowanym w Autocomp Management Systemem Wsparcia Szkolenia Bojowego Śnieżnik. Minister obejrzał również laboratoria badawcze firmy i będące w produkcji symulatory kolejowe oraz przeznaczone dla wojska urządzenia szkolno-treningowe.

 Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 27 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.