Puchar Bałtyku dla Przemka!

21. 08. 30

Ludzie i wspólne cele, projekty i wyzwania… to tylko nieliczne aspekty które tworzą firmę.

Każdy z nas, oprócz obowiązków służbowych, nosi w sobie i realizuje swoje pasje. Nasz współpracownik i kolega Przemysław Haberek - poza pracą - realizuje jedną z największych swoich pasji, jaką jest kulturystyka. Dzięki systematyczności, sile walki i determinacji, Przemek konsekwentnie realizuje postawione sobie cele – i to z jakimi efektami!

W dniu 28 sierpnia w Helu, Przemek wystartował w VI edycji Pucharu Bałtyku w Kulturystyce i Fitness - w kategorii Kulturystyka Open”. Zawody te są jednocześnie eliminacjami do Arnold Classic Europe (Seville – Hiszpania). Perfekcyjnie realizując swój plan przygotowania, Przemek zajął I miejsce na podium i zdobył Puchar Bałtyku!

"Różnica między niemożliwym a możliwym leży w determinacji danej osoby.” – Tommy Lasorda

Jesteśmy dumni, jesteśmy ucieszeni i jesteśmy pełni nadziei i wiary na kolejne sukcesy!

- gratulacje od całej załogi Autocomp!

sylwetka i nagordy


 

Autocomp Management Sp. z o.o. od 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.