Autocomp Management na targach IFRE-EXPO 2023

23. 06. 23

W dniach 15 - 17 czerwca 2023 r. w Kielcach Autocomp Management uczestniczył w IV Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO 2023, organizowanych pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji przy wsparciu Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej oraz Związku Ochotniczych Straży Pożarnych.

Na stoisku Autocomp Management była prezentowana oferta symulatorów pojazdów specjalnych przeznaczona dla służb ratowniczych. Szczególnym zainteresowaniem, zarówno wśród strażaków jak i entuzjastów tematyki targów, cieszyło się stanowisko symulatora strażackiego wozu bojowego, które było non-stop oblegane.

Targi IFRE to kolejna publiczna prezentacja rozwiązań Autocomp Management dedykowanych dla służb mundurowych. Na poprzednich ekspozycjach prezentowaliśmy pakiet rozwiązań symulatorów dla Sił Zbrojnych RP oraz organów ochrony bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.