Autocomp Management na XXIX MSPO w Kielcach

21. 09. 09

W dniach 7 - 10 września 2021 r. Autocomp Management uczestniczy w XXIX Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego w Kielcach, objętym honorowym patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska (nr D-35), na którym prezentujemy system szkolno-treingowy "POJEDYNEK". Autocomp Management wraz z Wojskowym Instytutem Technicznym Uzbrojenia zgłosili system do nagrody Defender.

Przeznaczeniem Systemu „POJEDYNEK” jest nauka i doskonalenie zasad bezpiecznego posługiwania się bronią, w tym między innymi manualnej jej obsługi, celowania z wykorzystaniem różnych rodzajów celowników mechanicznych i kolimatorowych, prowadzenia ćwiczeń w obserwacji, wykrywaniu, rozpoznawaniu i identyfikacji celów, a przede wszystkim prowadzenia celnego ognia w różnych postawach, na różnych odległościach, w tym do celów stacjonarnych, ruchomych i ukazujących się. "POJEDYNEK" dedykowany jest dla młodzieży klas mundurowych certyfikowanych przez MON, członków organizacji proobronnych oraz funkcjonariuszy formacji uzbrojonych niewchodzących w skład SZ RP.

System "POJEDYNEK" spełnia wymagania ogłoszonego przez Ministerstwo Obrony Narodowej konkursu „Strzelnica w powiecie”. System cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Beneficjentów tego konkursu.
Więcej informacji na stronie www.pojedynek.com

media:
defence24.pl: Wirtualna strzelnica dla młodzieży certyfikowanych klas mundurowych i organizacji proobronnych

 

IMG 1869 fix

 

IMG 1879 fix

 

IMG 1873 fix

 

IMG 1874 fix 

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.