POJEDYNEK trafi do Zespołu Szkół nr 1 w Ciechanowie

21. 09. 02

Autocomp Management podpisał z Zespołem Szkół nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie umowę dostawy i uruchomienia systemu szkolno-treningowego "POJEDYNEK". Umowa została zawarta w ramach konkursu „Strzelnica w powiecie”, sfinansowanego ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej (80%) oraz środków własnych organu prowadzącego szkołę - Starostwa Powiatu Ciechanowskiego (20%). Jednym z celów konkursu "Strzelnica w powiecie" jest promowanie postaw proobronnych wśród młodzieży.

System szkolno-treningowy "POJEDYNEK" umożliwia prowadzenie zorganizowanego szkolenia strzeleckiego młodzieży klas mundurowych certyfikowanych przez MON, członków organizacji proobronnych oraz funkcjonariuszy formacji uzbrojonych niewchodzących w skład Sił Zbrojnych RP.

System szkolno-treningowy „POJEDYNEK” będzie służyć do nauki i doskonalenia zasad bezpiecznego posługiwania się bronią, w tym między innymi manualnej jej obsługi, celowania z wykorzystaniem różnych rodzajów celowników mechanicznych i kolimatorowych, prowadzenia ćwiczeń w obserwacji, wykrywaniu, rozpoznawaniu i identyfikacji celów, a przede wszystkim prowadzenia celnego ognia w różnych postawach, na różnych odległościach, w tym do celów stacjonarnych, ruchomych i ukazujących się.

System spełnia wymagania ogłoszonego przez Ministerstwo Obrony Narodowej konkursu „Strzelnica w powiecie”. System cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem Beneficjentów tego konkursu.
Więcej informacji na stronie www.pojedynek.com

media:
defence24.pl: Wirtualna strzelnica dla młodzieży certyfikowanych klas mundurowych i organizacji proobronnych

 

 acm krzysztof hladyszewski mm
Prezes Autocomp Management Sp. z o.o. Pan Krzysztof Hładyszewski

 WhatsApp Image 2021 09 02 at 09.26.58

Dyrektor Zespołu Szkół nr 1 im. gen. J. Bema w Ciechanowie, Pani mgr Krystyna Ślubowska

 
 

Autocomp Management Sp. z o.o. od ponad 30 lat zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych produktów dla potrzeb wojska i rynku cywilnego. Posiadając status Centrum Badawczo-Rozwojowego (CBR), Autocomp Management prowadzi prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia systemów, instalacji i urządzeń z dziedziny automatyki i sterowań, ochrony perymetrycznej obiektów, symulatorów i trenażerów, bezprzewodowego sterowania informacja zwrotną, prace softwarowe i inne realizowane na potrzeby firm, wojska oraz szkolnictwa wyższego. Wszystkie systemy wykonywane są kompleksowo - od projektu poprzez produkcję, dostawę, instalację, szkolenie, serwis i wsparcie techniczne. Specjalnością Autocomp Management jest produkcja i serwis symulatorów dla Wojsk Lądowych i Marynarki Wojennej, cywilnych symulatorów jazdy pojazdów ciężarowych i autobusów, oraz symulatorów pojazdów kolejowych.